Popularne zabawki dla dorosłych

Popularne zabawki dla dorosłych

Gadżety erotyczne mogą być znakomitym uzupełnieniem życia seksualnego. Zdarza się, że w związku może zabraknąć dawnych emocji i seks staje się trochę nudniejszy. Najważniejsze jest wtedy przełamanie rutyny, gdzie sprawdzają się zabawki i wibrujące urządzenia. Warto zajrzeć do najbliższego sex-shopu i wybrać swoje ulubione gadżety. Producenci udostępniają coraz to ciekawsze stroje albo narzędzia BDSM, dlatego z pewnością jest w czym wybierać. Niezależnie od płci oraz upodobań seksualnych. Które gadżety erotyczne są obecnie najpopularniejsze?

Wibrator dla Niej

Kobieta ma swoje potrzeby seksualne, a nie zawsze może je realizować z partnerem. Dobrym pomysłem jest wtedy zakup wibratora, który zawsze może leżeć na wszelkie wypadek w szafce. Jest też nieoceniony podczas wyjazdów i czasów rozstania. Wibratory można kupić w przeróżnych wielkościach, od 10 cm do nawet 30 cm. Mogą mieć też różne grubości, gdzie standardem jest około 1,5 cm. Wibratory posiadają różne kolory i kształty, które można dobrać w zależności od preferencji kobiety.

Pierścień erekcyjny dla Niego

Swoje potrzeby ma również mężczyzna, którego nie zawsze może rozpieścić kochanka. Również on może urozmaicić zabawę sam ze sobą za sprawą pierścienia erekcyjnego. Nakłada się go na penisa, co daje dodatkową stymulację poprzez wibracje. Podobnie jak wibrator nadaje się do wspólnych zabaw np. przy stosunku oralnym. Dzięki rozciągliwemu materiałowi jest prosty w nakładaniu i w pełni bezpieczny dla skóry. Jest bardzo uniwersalny i umie dostosować się do różnych wielkości penisa.

Masażer erotyczny

Alternatywą dla wibratora może być masażer erotyczny, który działa w trochę inny sposób w przypadku kobiety. Jego celem jest pobudzenie innych części intymnych, gdzie kluczowa jest łechtaczka. Wibrujący gadżet często połączony jest dodatkowo z falami powietrza. Zaokrąglony kształt pozwala łatwo przemieszczać po ciele i dobrze leży w ręce. Jest zazwyczaj wodoszczelny i działa bardzo cicho, co pozwala wytworzyć przyjemną atmosferę.

Gadżety BDSM

Dzięki filmom w rodzaju “50 Twarzy Greya” popularne stało się stosowanie gadżetów BDSM. Należą do nich różnego rodzaju kajdanki, przyrządy do związywania albo opaski na oczy. Do zabaw stosuje się nawet pejcze i inne gadżety erotyczne do delikatnych uderzeń. Z zabawkami tego typu należy uważać i nie przesadzać z zadawaniem bólu. Wyjątkami są sytuacje, kiedy obie osoby się na to zgadzają. Odważnym wyborem mogą być też kulki analne albo do kneblowania, ale to sprzęt tylko do najodważniejszych par.

Stroje erotyczne

Swoje marzenia seksualne można spełnić dzięki strojom erotycznym. Pary uwielbiają odgrywać różne role, które mogą być ucieleśnieniem ich fantazji. Kobieta może się dzięki nim przebrać za pielęgniarkę, bibliotekarkę albo pokojówkę. Kobiety zaś marzą czasami o strażaku, żołnierzu albo policjancie. Można to połączyć dodatkowo z gadżetami BDSM spanking, co pozwoli odtworzyć prawdziwy erotyczny spektakl. Do takich zabaw przydają się również różne gry planszowe o charakterze erotycznym, które każą wykonywać różne komendy. Pary mogą się też bawić w pisanie scenariuszy, co zastąpi grę wstępną.

Dodaj komentarz