Prezent dla rodziców partnera – co kupić przyszłym teściom?

Prezent dla rodziców partnera – co kupić przyszłym teściom?

Święta, urodziny, imieniny, pierwsza wizyta lub odwiedziny – bez względu na sytuację, zawsze pojawia się ten sam problem: Jaki podarunek wręczyć rodzicom chłopaka lub narzeczonego? Sprawa jest szczególnie kłopotliwa, jeśli nie znasz ich zbyt dobrze i zwyczajnie nie wiesz, co lubią. Oczywiście możesz podpytać swojego faceta, ale wiadomo – ryzykujesz w ten sposób usłyszenie odpowiedzi w stylu „przestań, nie musisz kupować prezentu”, „sam nie wiem” lub „cokolwiek”. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które zawsze się sprawdzą.

1. Kwiaty, czekoladki i wino
Wszystko razem lub każda z tych rzeczy osobno – to niewątpliwie dobre pomysły. Co najważniejsze – możesz je ofiarować przy wielu okazjach. Przecież nie masz obowiązku wymyślać ciągle nowych prezentów. Jest ogólnie przyjętym, że podarunki wręczane z okazji wizyt lub mniejszych uroczystości nie muszą być drogie. Piękny bukiet, starannie zapakowane czekoladki lub wino z pewnością będą wyglądać elegancko. Warto tutaj wspomnieć o ciekawej możliwości zamówienia (lub samodzielnego wykonania) bukietu z cukierków lub czekoladek.

2. Zestaw herbat lub kaw
W tym przypadku również nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby stworzyć coś efektownego. Takie zestawy łatwo skomponujesz sama, czy też kupisz gotowe w sklepie lub przez Internet. Z pewnością natrafisz na takie, które są pakowane w folię celofanową albo gustowne skrzyneczki.

3. Kosz prezentowy
Łatwe i szybkie rozwiązanie. Najwygodniej zamówić przez Internet. Znajdziesz zestawy ze słodyczami, kawą, herbatą itd. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że nie musisz się martwić o ładne zapakowanie prezentu. Ponadto kosz prezentowy możesz kupić wielokrotnie, a przy tym nigdy się nie powtórzyć

4. Voucher do Kina.
Chyba każdy lubi chodzić do kina. Nawet jeśli rodzice Twojego wybranka na seansach nie bywają zbyt często, dzięki Tobie mogą mieć okazję. Cinema City, Multikino, Helios – tam z pewnością znajdziesz „uniwersalne bilety” na dowolny seans w dowolnie wybranym przez obdarowanych terminie. Przed zakupem koniecznie sprawdź, do jakiego kina potencjalni teściowie mają najbliżej.

5. Karta podarunkowa
Prezent uniwersalny zarówno dla niej, jak i dla niego. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli kart do sklepów spożywczych, ale przykładowo do drogerii. Zakupy robi tam każdy, więc taki podarunek z pewnością będzie przydatny i szybko wykorzystany.

6. Elementy zastawy stołowej
Oczywiście nie chodzi tutaj, abyś kupowała cały zestaw porcelanowych talerzy. Możesz kupić dwa ładne kubki lub gustowne filiżanki, albo fikuśne kieliszki na wino. W sklepach jest ogromny wybór, więc znajdziesz bez problemu. Ponadto – takie rzeczy nie kosztują fortuny.

7. Pachnące świeczki
Tutaj również wybór jest ogromny. Wybierz kilka świeczek i ewentualnie dobierz jakąś podkładkę lub świecznik. Zapakuj w folię celofanową, przewiąż wstążką i gotowe!

8. Samodzielnie upieczone ciasto, muffinki lub ciasteczka
Przez żołądek do serca! Jeżeli pewnie czujesz się w kuchni, a słodkie wypieki to Twoja mocna strona – masz pomysł na nieszablonowy prezent. Pamiętaj, że ludzie doceniają własnoręcznie stworzone prezenty. Przy okazji zaimponujesz swoimi umiejętnościami.

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje zaoszczędzą Ci trochę czasu oraz stresu. Staraliśmy się stworzyć takie sugestie, które nie pociągną za sobą dużych wydatków i sprawdzą się przy każdej okazji. Pozostaje nam tylko życzyć udanej wizyty : )

Dodaj komentarz