Depilacja laserowa Łódź – jak przygotować się do zabiegu? 

Depilacja laserowa Łódź – jak przygotować się do zabiegu? 

Depilacja laserowa to popularny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Efekty zabiegu są trwałe, tak naprawdę po skończonej serii, owłosienia pozbędziemy się raz na zawsze. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod na uzyskanie gładkiej skóry. Warto jednak pamiętać, że depilacja laserowa nie jest dla wszystkich i należy się do zabiegu odpowiednio przygotować. Jak przygotować się do depilacji laserowej? 

Depilacja laserowa Łódź – przygotowanie do zabiegu 

Zanim w ogóle zdecydujesz się na depilację laserową, upewnij się, czy nie masz żadnych przeciwwskazań. Depilacji laserem nie powinny podejmować się kobiety w ciąży, ani osoby borykające się ze zmianami skórnymi, na przykład zapaleniem. Jeśli jednak nic z takich rzeczy nie stoi Ci na przeszkodzie, to możesz spokojnie zdecydować się na zabieg. Jak przygotować się do depilacji laserowej? 

Przede wszystkim musisz pamiętać, że depilacja laserowa najlepiej działa na ciemne owłosienie. Dlatego jeśli posiadasz bardzo jasne włosy, czy nawet rude, to niestety, ale depilacja laserem może nie przynieść oczekiwanych efektów. Bardzo ważne jest także, żeby odpowiednio o skórę przed zabiegiem zadbać. Czego nie robić? Na miesiąc przed depilacją laserową unikaj słońca, innymi słowy, opalaniu mówimy nie. Na liście rzeczy do skreślenia znajduje się także solarium oraz samoopalacze. Po drugie na co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem nie wyrywaj włosków. Laser oddziałuje na cebulki włosowe, więc nie możesz się ich zawczasu pozbyć. 

Pamiętaj także, żeby dzień przed zabiegiem ogolić skórę, ale zwykłą maszynką do golenia. Do zabiegu pochodzimy z czystą skórą, bez kremów, olejków i filtrów. Właściwe przygotowanie do depilacji laserowej pozwoli Ci na otrzymanie najlepszych efektów i uniknięcie skutków niepożądanych. 

Jakie są zalety depilacji laserowej? 

Depilacja laserowa Łódź to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia i uzyskanie gładkiej skóry. Dużą zaletą zabiegu jest to, że włoski nie odrastają. Dzięki temu po skończonych seriach raz na zawsze możemy pożegnać się z uciążliwym goleniem. Skóra po depilacji laserowej jest gładka i świetlista. Co więcej, taka już się utrzymuje. Depilacja laserowa jest więc dużą oszczędnością czasu. 

Ponadto zabieg depilacji laserowej nie jest bolesny. W dodatku jest krótki, gdyż trwa zaledwie kilkanaście minut. Oczywiście całkowity czas waha się w zależności od tego, jaką część ciała chcemy wydepilować.   

Dodaj komentarz