Efekt Hollywood- rzęsy jak z ekranu

Efekt Hollywood- rzęsy jak z ekranu

Jeszcze kilka lat temu przedłużanie rzęs było zarezerwowane tylko dla gwiazd, a samodzielne doklejenie wachlarza plastikowych rzęs było niełatwe i kobiety decydowały się na to tylko na tak zwane wielkie wyjścia. Dziś techniki przedłużania rzęs zmieniły się. W salonach kosmetycznych dostępne są zabiegi przedłużania rzęs dostosowane do potrzeb każdej kobiety. Każda kobieta marzy o długich, gęstych, zalotnych rzęsach, które nawet bez makijażu prezentują się cudownie i przyciągają pełne podziwu spojrzenia. Przedłużanie rzęs oszczędza czas, ale też daje kobiecie niezwykłą pewność siebie. Kobieta o pięknych, długich rzęsach wygląda zawsze dobrze, nie zależnie od tego czy właśnie wstała z łóżka, czy wskoczyła do basenu. Długie rzęsy zminimalizują ilość potrzebnych kosmetyków. Dobrze nawilżona skóra twarzy, lekki podkład wygładzający, rzęsy Hollywood effect i otrzymujemy niezwykle urokliwy efekt naturalnego piękna.

Efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się 3-4 tygodnie w zależności od kondycji naszych rzęs oraz materiałów użytych do zabiegu. By utrzymać efekt trzeba uzupełniać rzęsy co mniej więcej 3 tygodnie. Zabieg ten jest trwały i kobieta, która ma przedłużone rzęsy nie musi unikać wysiłku fizycznego, sauny, basenu, kąpieli w morzu, czy malowania rzęs tuszem. W większości przypadków, nie ma potrzeby malowania rzęs przedłużonych, ale jeśli kobieta ma taką potrzebę to nie stanowi to zagrożenia dla przedłużonych rzęs. Wyjątkiem jest tusz wodoodporny, który może osłabić działanie kleju używanego do przedłużania rzęs.

Rzęsy efekt Hollywood to coś dla odważnych kobiet. Jeśli lubisz być zauważana, chcesz by mężczyźni i kobiety odwracali się z podziwem i fascynacją widząc cię idącą ulicą- rzęsy Hollywood effect są dla ciebie. Rzęsy przedłużone tą metodą gwarantują perfekcyjny efekt. Zabieg przedłużania rzęs metodą Hollywood jest droższy niż pozostałe metody, ale to ze względu na jakoś materiałów użytych do stylizacji rzęs. Rzęsy stosowane do zabiegu metodą Hollywood mają niezwykłą konstrukcję. Zbudowane są z niezwykle lekkich i cienkich włókien, kształtem i formą oddających budowę naturalnych rzęs. Rzęsy użyte do zabiegu metodą Hollywood są cieńsze u nasady i na końcach, a grubsze w środkowej części włosa. Budowa taka powoduje bardzo naturalny i za razem spektakularny efekt. Co więcej rzęsy przedłużone metodą Hollywood nie powodują opadania powieki i efektu tzw. „zamkniętego oka”. Styliści rzęs bardzo chwalą sobie te metodę. Efekt Hollywood zmniejsza ryzyko uszkodzenia naturalnych rzęs i sprawia, że oczy wyglądają jednocześnie naturalnie jaki i bardzo zmysłowo.

W przygotowaniu artykuły pomógł portal: https://redtips.pl/

Dodaj komentarz