Kardia Mobile 6L, czyli jak badać swoje serce w domu

Kardia Mobile 6L, czyli jak badać swoje serce w domu

Masz problemy z sercem? Ten kluczowy dla organizmu organ wymaga szczególnej dbałości, dlatego jeśli Twój mięsień sercowy nie pracuje prawidłowo, musisz badać go jak najczęściej! Ciągłe badania i wizyty u specjalistów mogą być męczące, a przecież możesz też badać swoje serce samodzielnie i bez wychodzenia z domu! Sprawdź, czym jest Kardia Mobile 6L.

Choroby serca występują niestety wyjątkowo często. Cierpią na nie zarówno starsze, jak i młodsze osoby, w szczególności te, które prowadzą lub prowadziły niezdrowy tryb życia. Kiedy zauważymy u siebie niepokojące objawy, nie warto czekać – najlepiej od razu udać się do zaufanego kardiologa. Jeśli choroba lub zaburzenia w pracy serca zostaną stwierdzone, konieczne jest stałe monitorowanie jego funkcjonowania. W tym celu wykonuje się szereg różnorodnych badań na czele z EKG, które pozwala nam sprawdzić rytm serca i zweryfikować wszelkie nieprawidłowości. 

Serce możemy jednak również badać sami! Jak? Rolę Twojego domowego EKG może pełnić specjalne urządzenie Kardiamobile 6L! Na czym polega jego działanie i dlaczego warto w nie zainwestować? Przeczytaj nasz artykuł i już dzisiaj zadbaj o swoje serce!

Jak działa Kardia Mobile 6L?

Wielu osobom może się wydawać, że Kardia Mobile 6L działa w skomplikowany sposób, jednak nic bardziej mylnego! Urządzenie wystarczy połączyć z darmową aplikacją Kardia, która wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą. Oprócz tego Kardia Mobile 6L wyróżnia się niewielkim rozmiarem – bez problemu zmieści się w kieszeni. Dzięki temu pomiarów możemy dokonać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. 

Aby sprawdzić, jak pracuje serce, należy przyłożyć urządzenie dolną elektrodą do lewego kolana lub kostki, a na górnych położyć kciuki. Wyniki sprawdza się z pomocą smartfona lub tabletu. Dużym ułatwieniem jest fakt, że wyniki możemy wysłać do lekarza, który będzie mógł sam się z nimi zapoznać i uczestniczyć w kontroli stanu zdrowia swojego pacjenta.

Kiedy przyda się Kardia Mobile 6L?

Kardia Mobile 6L to idealne urządzenie w sytuacji, kiedy stwierdzono już u nas zaburzenia pracy serca. Dzięki jego posiadaniu możemy mieć bicie mięśnia sercowego pod stałą kontrolą i dzięki temu zachować większy spokój. Kardia Mobile 6L sprawdzi się jednak u każdej osoby, która znajduje się w grupie ryzyka schorzeń układu krążenia. Będzie ono świetnym rozwiązaniem w przypadku osób starszych, które w szczególny sposób muszą kontrolować własne zdrowie. Z pomocą urządzenia jesteśmy w stanie wykrywać takie nieprawidłowości jak bradykardia, tachykardia czy migotanie przedsionków.

Dodaj komentarz