Idealny biustonosz do pracy

Idealny biustonosz do pracy

Praca w firmie o wysokiej pozycji na rynku zobowiązuje nas do zachowania pewnych norm. Co prawda coraz powszechniejsze jest porzucanie narzucania pracownikom określonego dress code’u, którego powinni się oni trzymać. Nie zapominajmy jednak o tym, że pewne instytucje – bez względu na panującą w nich atmosferę – wymagają od nas określonego stroju.

Nasz strój musi być schludny i elegancki. Zwykle jest to zatem biała koszula i czarne spodnie – albo w przypadku pań – spódnica. Dzięki temu powaga zawodu, który wykonujemy nie traci na swojej wartości. Nie zapominajmy jednak o tym, że w przypadku kobiet liczy się także bielizna, którą zakładają do swojego dress code’u.

Biustonosz do pracy wybieraj z głową!

Pracując w poważnej instytucji nie możemy pozwolić sobie na założenie fikuśnego biustonosza, który będzie prześwitywać zza naszej śnieżnobiałej koszuli. Starając się wybrać odpowiedni strój do naszej pracy, często pomijamy kwestię wyboru odpowiedniego stanika. W pośpiechu zakładamy pierwszy lepszy – z reguły biały – biustonosz. Musisz jednak wiedzieć, że jest to ogromny błąd. Biały stanik pod białą koszulę nie jest odpowiednim wyborem. Z pewnością przekonałaś się o tym, gdy zauważyłaś, że ta część bielizny może prześwitywać – a jak wiadomo w Twoim zawodzie jest to niedopuszczalne. Zanim więc pozbędziesz się ulubionej koszuli, zadbaj o zmianę koloru biustonosza.

Do białych rzeczy należy nosić stanik w kolorze cielistym. Taki wybór stanowczo ograniczy prześwitywanie bielizny spod koszuli. Bielizna w kolorze cielistym jest dopasowana do koloru naszej skóry. Będzie ona zatem znacznie mniej widoczna.

Bielizna do pracy powinna być przede wszystkim wygodna

Noszony przez nas biustonosz w pracy musi zapewniać nam wygodę oraz dobrze podtrzymywać nasze piersi przez cały dzień. Bielizna to część garderoby znajdująca się najbliżej naszej skóry. Musimy zatem zadbać o to, aby była ona wygodna, nigdzie nas nie uwierała i nie kłuła. Odpowiednie dopasowanie biustonosza jest zatem kluczowe. Bez wiedzy na temat umiejętnego dobrania rozmiaru kobiecego stanika możemy na próżno szukać swojego ideału.

Nic nie powinno nam się wylewać z miseczek biustonosza oraz  nie wpijać w ciało. Miseczka biustonosza musi całkowicie otaczać pierś i dobrze ją utrzymywać. W poważnej korporacji nie możemy pozwolić sobie na koronkowe biustonosze z dużym dekoltem. Postaw w tej kwestii na klasykę. Biustonosze na każdą okazję znajdziesz na stronie: https://www.wyspabielizny.pl/bielizna-damska/biustonosze/.  W ofercie znajdziesz wiele ciekawych modeli kobiecych staników – nie tylko do pracy w poważnej korporacji, ale także na nieco luźniejsze okazje.

Dodaj komentarz