Osobista stylistka

Osobista stylistka

Dobry wygląd podstawą dobrego samopoczucia

Każdy z nas chce dobrze wyglądać i czuć się komfortowo. Modne ubrania, perfekcyjny makijaż i zadbana fryzura podnoszą naszą samoocenę. Ponadto jesteśmy odbierani przez otoczenie jako elegancka osoba z klasą. A co zrobić, jeśli potrzebujemy zmian, ale zupełnie nie mamy pojęcia jak się za nie zabrać? Żaden problem!  Brak wyczucia estetyki nie wyklucza cię z gry. Osobista stylistka zajmie się tobą od A do Z! Musisz jednak już na początku nastawić się na spore koszty. Nie wystarczy jedna wizyta u stylistki. Jeśli chcesz radykalnych zmian, musisz podjąć kompleksowe działania. Porady, wspólne zakupy, nauka makijażu i wymiana garderoby… Możliwe że wydasz nawet kilka tysięcy złotych. Możesz wziąć na ten cel kredyt i od razu zaplanować cała swoją metamorfozę. Dzięki temu będziesz pewna, że nie zatrzymasz się w połowie drogi. Zmiana wizerunku wpływa również na naszą wewnętrzną przemianę. Komfortu i zadowolenia ze swojego wyglądu nie da się wycenić. Jeśli więc potrzebujesz zmian – działaj! To inwestycja w ciebie!

Co zrobić jeśli nie znasz się na modzie?

Osobista stylistka pomoże w doborze odpowiednich ubrań. Dopasuje je do twojej sylwetki, charakteru i wieku. Dzięki niej dowiesz się w jakich kolorach wyglądasz najkorzystniej, a jakich lepiej unikać. Ponadto pomoże ci ona w doborze właściwych fasonów i strojów. Powie ci, które z nich wybierać by wyeksponować pozytywne cechy, a zatuszować braki.

Kiedy już osobista stylistka doradzi w zakresie stylu i najlepszych kolorów, warto zmienić garderobę. Wiele stylistek proponuje analizę szafy klientki. Wybiera te ubrania, które mogą być jeszcze wykorzystane. Pozbywa się natomiast tych, których klientka powinna unikać. Później nadchodzi czas na zakupy. Wypad na miasto razem ze stylistką gwarantuje zakup doskonale dobranych strojów. Ponadto dobierze ona je w taki sposób, aby można było je łączyć w różne kombinacje. Warto skorzystać z takiej usługi nawet kilka razy. Dzięki temu po pewnym czasie klientka sama będzie potrafiła kupować odpowiednie dla siebie rzeczy.

Osobista stylistka

Osobista stylistka może również zaproponować zmianę fryzury i naukę makijażu. Nie broń się przed metamorfozą. Będą to co prawda dodatkowe koszty, ale jeśli powiedziałaś A, powiedz też B. Odpowiednio dobrane cięcie i kolor włosów potrafią niesamowicie zmienić kobietę. Dodatkowo podkreślone oczy i usta uwidocznią twoje piękno. Aby tak było, musisz się tego nauczyć. Kiedy zobaczysz efekt, na pewno nie pożałujesz! Chwila, w której spojrzysz w lustro i stwierdzisz, że “jesteś piękna” będzie niezapomniana.

Dodaj komentarz