Mikołajki z przymrużeniem oka! Jakie śmieszne prezenty wybrać?

Mikołajki z przymrużeniem oka! Jakie śmieszne prezenty wybrać?

Grudzień to niezwykły czas, w którym nie brakuje miejsca na obdarowywanie bliskich zabawnymi prezentami. Większość przedstawionych poniżej prezentów jest bardziej śmieszna niż praktyczna, ale właśnie o to chodzi. To ostatni dzwonek, aby zdążyć wybrać coś kreatywnego i śmiesznego!

Mikołajki z przymrużeniem oka! Jakie śmieszne prezenty wybrać?

W święta każdy z nas może zostać świętym Mikołajem, wystarczy biała broda, worek prezentów oraz czerwony strój. W tym artykule wykluczamy świąteczne bokserki, sweterki czy też maszynki do golenia. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować ma poczucie humoru, dystans do życia oraz lubi żarty to z pewnością o wiele bardziej spodobają jej się śmieszne prezenty na mikołajki. Są to również podarunki, które rozbawią nawet najbardziej poważną osobę. Zapewne nie wszystkie z nich nadadzą się na śmieszne prezenty na mikołajki właśnie dla Ciebie, ale mogą one posłużyć jako inspiracja.

Pomysłowe prezenty, które wykonamy własnoręcznie zostaną z pewnością o wiele bardziej docenione i mogą sprawić wiele uśmiechu osobie obdarowanej.

Czekoladowe porsche to świetna alternatywa dla Pana, który nie może mieć prawdziwego cacka. Czekolada od lat kojarzona jest z mikołajkami. Jeśli natomiast chcemy obdarować dziewczynę śmiesznym prezentem, to ciekawym pomysłem są pyszne pralinki, które podarowane zostaną z Twoim uśmiechem, który ona tak bardzo uwielbia.

Kolejna nasza propozycja, to przezabawne gadżety. Jednym z nich może być papier toaletowy z grą sudoku. Umili on czas spędzany w toalecie po zjedzeniu kalorycznych, ciężkostrawnych świątecznych potraw i przy okazji pozwoli ruszyć szare komórki, aby przygotować się do powrotu do pracy. Kolejnym śmiesznym gadżetem jest fartuszek. W sklepach znajdziemy mnóstwo fartuszków ze śmiesznymi obrazkami i napisami. Ten prezent może przydać się do gotowania na co dzień jak i do przygotowywania potraw na kolejne Święta. Jeśli szukamy gadżetu dla męża, żony lub partnera życiowego to możemy postawić na dość popularne piloty do obsługi partnera. Wyglądają one tak jak pilot do telewizora, z tym że po naciśnięciu odpowiedniego przycisku usłyszymy śmieszne zwroty.

Jeśli powyższe propozycje nie przypadły Ci do gustu, możesz postawić na bardziej uniwersalny prezent i zakupić kubek ze śmiesznym, świątecznym napisem. Również świąteczna bombka z napisem, który możemy wybrać sami, to uniwersalny prezent, który może wisieć na choince przez wiele lat.  W bogatej ofercie wielu sklepów znajdziecie gadżety, które idealnie sprawdzą się w roli mikołajkowego prezentu. Gadżety to odpowiedni prezent szczególnie dla fanów gier, filmów, seriali, sportu czy też powieści. W bogatych ofertach sklepów znajdziemy również prezenty odpowiednie dla dzieci, jak np. sztuczne robaki, cukierki zabarwiające język, kolorowe bańki mydlane czy też – dla odważnych – cukierki o kształtach robaków, np. karaluchów.

Zbliża się szóstego grudnia, czas pomyśleć o mikołajkowych prezentach. Święty Mikołaj czyści swój strój, renifer ćwiczy przed długą podróżą, elfy szykują sanie, a Ty postaw na prezenty z przymrużeniem oka!

Dodaj komentarz